EnglishРусскийБеларускаяDeutschУкраїнська
Ўсталяваць у якасці мовы па змаўчанні


Чэмпіянат Рэспублікі Беларусь - 2020

чэмпіянат Еўропы (да 15 і 17 гадоў), (Эйлат, Ізраіль)

мужчыны

Месца / дата выступу Імя Дата нараджэння В/к Вага група Рывок Штуршок Сума
4
Незговоров Раман (U15)
05.07.2004 49 48.95 A 81 (АТРЫМАННЕ, NR) 97 (NR) 178 (АТРЫМАННЕ, NR)
6
Марчанка Аляксандр (U17)
06.06.2003 49 48.82 A 80 93 173
4
Папоў Ягор (U17)
15.09.2003 55 54.98 A 97 (NR) 122 (NR) 219 (NR)
2
Грынько Ягор (U15)
26.09.2004 61 60.56 A 103 (АТРЫМАННЕ, NR) 132 (АТРЫМАННЕ, NR) 235 (АТРЫМАННЕ, NR)
4
Еўдакімавіч Давід (U15)
24.12.2004 61 60.80 A 102 (АТРЫМАННЕ, NR) 125 (АТРЫМАННЕ, NR) 227 (АТРЫМАННЕ, NR)
5
серада Міхаіл (U17)
19.01.2003 61 60.87 A 109 136 (NR) 245 (NR)
7
Козыраў Сяргей (U17)
27.09.2002 67 66.90 A 110 (NR) 140 (NR) 250 (NR)
3
Ходас Дзмітрый (U17)
10.02.2003 67 66.50 A 122 (NR) 143 (NR) 265 (NR)
8
Ільін Данііл (U15)
24.09.2004 73 72.60 A 106 126 232
4
Sakovič Уладзіслаў (U15)
13.12.2004 89 88.75 A 120 (АТРЫМАННЕ, NR) 149 (АТРЫМАННЕ, NR) 269 (АТРЫМАННЕ, NR)
1
Сяргей Шаренков (U17)
15.06.2002 89 88.94 A 165 (MR, АТРЫМАННЕ, NR) 192 (MR, АТРЫМАННЕ, NR) 357 (MR, АТРЫМАННЕ, NR)
8
Яшкін Аляксей (U17)
08.10.2002 96 91.30 У 132 164 296
2
Куроўскі Роберт (U15)
24.09.2004 102 97.38 A 122 (АТРЫМАННЕ, NR) 149 (АТРЫМАННЕ) 271 (АТРЫМАННЕ, NR)
8
Якян Ілля (U15)
17.03.2004 102 97.87 A 110 138 248
2
Навагран Цімафей (U17)
06.02.2002 102 101.90 A 140 175 315 (NR)
4
Tsvetinskiy Уладзіслаў (U15)
13.01.2005 +102 129.80 A 119 (АТРЫМАННЕ) 142 (АТРЫМАННЕ) 261 (АТРЫМАННЕ)

жанчыны

Месца / дата выступу Імя Дата нараджэння В/к Вага група Рывок Штуршок Сума
6
Грэкава Ірына (U17)
11.05.2003 45 44.57 A 47 60 107
5
Крысціна Kracheva (U15)
28.09.2004 55 54.70 A 69 (АТРЫМАННЕ, NR) 92 (АТРЫМАННЕ, NR) 161 (АТРЫМАННЕ, NR)
6
Курэшы Dana (U15)
11.02.2004 59 58.65 A 65 91 (АТРЫМАННЕ, NR) 156 (АТРЫМАННЕ, NR)
3
Якушава Кацярына (U15)
05.04.2004 59 58.72 A 75 (АТРЫМАННЕ, NR) 89 (АТРЫМАННЕ, NR) 164 (АТРЫМАННЕ, NR)
5
Майсеевіч Дыяна (U17)
22.04.2002 59 58.90 A 78 (NR) 91 169 (NR)
5
Левыченкова Кацярына (U15)
12.05.2004 64 63.95 A 74 (АТРЫМАННЕ) 96 (АТРЫМАННЕ) 170 (АТРЫМАННЕ)
2
Litošik Рына (U15)
29.06.2004 71 69.79 A 91 (АТРЫМАННЕ, NR) 110 (АТРЫМАННЕ, NR) 201 (АТРЫМАННЕ, NR)
3
Царенок Алеся (U15)
14.06.2005 81 76.25 A 75 (АТРЫМАННЕ) 86 161
3
Саўчанка Дыяна (U17)
25.03.2002 76 75.50 A 79 95 174
3
Хейдер Дар'я (U17)
08.03.2002 81 76.50 A 84 106 190
5
Чекалинская Каханне (U17)
13.12.2002 81 77.70 A 74 90 164