Олексій Мжачік завоював бронзову медаль у ривку на чемпіонаті Європи серед та молоді

Олексій Мжачік (+109 кг) зайняв 4-е місце на чемпіонаті Європи серед юніорів та молоді, що проходить в Бухаресті, Румунія з результатом 409 кг (183+226) в сумі двоєборства.

У ривку в першій спробі наш атлет упевнено впорався з вагою 175 кг. У другому підході Олексій вирвав штангу вагою 180 кг. У третій спробі уродженець Пінська успішно впорався з вагою 183 кг. За підсумками ривка завоював бронзову медаль.

У поштовху в першому підході Олексій не впорався з вагою штанги 223 кг. У другій спробі наш спортсмен все ж штовхнув 223 кг. У заключному підході представник Бобруйського УОР успішно впорався з вагою 226 кг. За підсумками другого вправи зайняв 4-е місце.

Європейський форум завершений, наступними змаганнями для національної збірної стане кваліфікаційний турнір з 1 по 4 листопада в Гродно пам'яті Олександра Курлович – Кубок Олександра.