Вадим лихоманить зайняв 4-е місце на чемпіонаті світу в Паттайя-2019 (+відео)

Вадим лихоманить зупинився всього за крок від п'єдесталу чемпіонату світу в Паттайя-2019 у ваговій категорії до 73 кг з результатом 338 кг (154+184) в сумі двоєборства і встановив нові рекорди Білорусі відразу у всіх видах програми.

Вадим лихоманить вже з першої спроби вступив в боротьбу за медалі. У першому підході в ривку спочатку він заявив 151 кг, але після тренерський штаб заявку змінив на 154 кг – новий рекорд Білорусі. Вадим з вагою успішно впорався. На жаль, другий підхід в 157 кг був невдалим: наш спортсмен не зміг зафіксувати вагу. Третій вихід на поміст в 158 кг – і знову “немає ліфта”. Після ривка лихоманить розташувався на 4-му місці.

У поштовху первісна заявка Вадима в 180 кг була змінена на 184 кг. Проблем зі штангою білорус не зазнав і переписав власний же рекорд Білорусі. У другому підході лихоманить не вистачило зовсім трохи, щоб утримати 189 кг. На жаль, але і третій підхід пройшов по схоже сценарієм – знову невдача. За результатами поштовху Вадим лихоманить став сьомим.

Беззастережну перемогу здобув олімпійський чемпіон Ши Чжиюн з Китаю – 363 кг (166+197). Для нього це вже третє золото чемпіонатів світу. Срібло завоював Про Канг Чхоль (КНДР) – 347 кг (154+193). Бронза в Bojidara Андрєєвої (Болгарія) – 346 кг (157+189).

Для Вадима лихоманить це вже другий чемпіонат світу в кар'єрі. Рік тому, в Ашхабаді, на своєму дебютному форумі він завоювала бронзову медаль.

завтра, в п'ятий день змагань, збірну Білорусі на чемпіонаті світу в Паттайя представлять Петро Асаёнок (група А) і Ігор Лозко (група В) у ваговій категорії до 81 кг.