Едуард Зезюлін та Дар'я Наумова – найкращі важкоатлети Білорусі 2021 року

Едуард Зезюлін став найкращим важкоатлетом 2021 року, Дар'я Наумова – найкраща у жінок.

Цього року голосування відбувалося серед журналістів, всього взяло участь 20 представників білоруських ЗМІ. Найкращим серед чоловіків визнали Едуарда Зезюліної, на перше місце його поставили 16 журналістів, разом Едуард зібрав 54 голоси, на другому рядку розташувався – Петро Асаёнок, в ньому 20 голосів, “бронзову” позицію забрав Євген Тіхонцов з 19 голосами.

Нагадаємо, Едуард Зезюлін вже зізнавався найкращим важкоатлетом року за версією вболівальників у 2018 році. У році, що минає, могилевчанин завоював бронзову медаль у ривку на чемпіонаті світу, де став четвертим у двоборстві у ваговій категорії згори 109 кг. Також він зупинився за крок від п'єдесталу на континентальному форумі. з молодіжному чемпіонаті Європи завоював срібну медаль. Крім того, Едуард Зезюлін оновив свої ж рекорди Білорусі у ривку., поштовху і сумою двоборства.

У представниць прекрасної статі найкращою стала Дар'я Наумова – 53 голоси, на другому місці Рина Litošik – 36 голосів, третьою стала Аліна Щепанова з 31 голосом.

Дар'я Наумова також була найкращою – в 2019 році. з Олімпійських іграх у Токіо білоруска посіла п'яте місце. з чемпіонаті Європи Дар'я Наумова здобула бронзову медаль у поштовху.