У Хойниках пройшов турнір на призи Олега Лобана

У Хойниках пройшов відкритий обласний турнір на призи майстра спорту міжнародного класу Олега Лобана. У змаганнях взяли участь понад 100 юних атлетів з 9 районів Гомельщини. Організатором змагань виступила Дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп-2018» Хойнікского району.

Турнір пройшов вже в третій раз. Перемогу за коефіцієнтом Сінклера здобули Артем Поляков (Гомель) і Алеся Царенок (Хойникі).

Золоті медалі змагань вибороли вихованки місцевої ДЮСШ Олександра Залесова (45 кг), Христина Kugaeva (55 кг) и Алеся Царенок (64 кг).

Серед юнаків кращими стали Олексій Ребко (38 кг), Олександр Зезюлькін (62 кг), Тимур Кравчук (73 кг).

Нагадаємо, Олег Лобан сьогодні є старшим тренером чоловічої національної команди з важкої атлетики. Будучи професійним спортсменом ставав володарем бронзової медалі у ривку на чемпіонаті світу 2013 року. Також в колекції Олега Євгеновича – срібло і бронза юніорських чемпіонатів світу. Неодноразовий чемпіон країни, володар і призер Кубка Білорусі.

Фотографія Наталі Молоток, газета “Хойнікского новини”