Вадим лихоманить – бронзовий призер чемпіонату Європи

Вадим лихоманить, фото Дмитра Грибовського (weightlifting.by)

Вадим лихоманить у ваговій категорії до 73 кг завоював бронзову медаль – 335 кг (153+182).

У першій спробі в ривку впевнено взяв 153 кг. На жаль, але з другим підходом в 156 кг і третім в 157 кг Вадим впоратися не зумів. Таким чином, за результатами ривка лихоманить завоював срібну медаль.

У поштовху нашому атлети першу спробу в 176 кг не зарахували. Проте з другої спробою з цим вагою впорався. Заключний підхід для лихоманить видався вдалим – 182 кг. За підсумками поштовху він став 4-м.

Перемогу здобув Божидар Андрєєв з Болгарії – 345 кг (153+192). Друге місце зайняв БРІК Чалья з Албанії – 339 кг (156+183).

На жаль, ще один представник білоруської команди Иван Клим після першого підходу в ривку отримав травму. Втім, незважаючи на ушкодження, наш спортсмен виконав спробу “чистий” – 140 кг. За результатами ривка він зайняв 10-е місце.

Иван Клим, фото Дмитра Грибовського (weightlifting.by)

завтра, в п'ятий день змагань, на чемпіонаті Європи в Грузії виступлять відразу три білоруських спортсмена. В 17.00 бронзовий призер чемпіонату Європи в Спліт-2017 Анастасія Михаленко побореться за нагороди у ваговій категорії до 71 кг. А в 19.30 у ваговій категорії до 81 кг у чоловіків на поміст вийдуть Ігор Лозко і Петро Асаёнок, які дебютують на дорослих континентальних форумах.

Після четвертого дня змагань в активі збірної Білорусі три нагороди в двоєборстві. Раніше чемпіоном Європи став Геннадій Лаптєв, а бронзу завоювала Юлія Асаёнок.