EnglishРусскийБеларускаяDeutschУкраїнська
Ўсталяваць у якасці мовы па змаўчанні

IWF Кубак Аляксандра

МІЖНАРОДНЫ КУБОК

памяці двухразовага Алімпійскага чэмпіёна – Аляксандра Курловіча,
кваліфікацыйны, срэбнага ўзроўню да АГ Токіо-2020

Медыя-гід Alexander Cup 2019 (інфармацыя аб спартоўцах, расклад спаборніцтваў і іншая карысная інфармацыя). Спампаваць pdf

ВЫНІК BOOK

ЖАНЧЫНЫ
ЖАНЧЫНЫ, 49 КГ
Н ° імя прыроджаны народ
1 ZHANG Rong 1993 CHN
2 Абдуллаев Нигора 2004 UZB
3 ASAYONAK Юлія 1994 BLR
Sn 1 Sn 2 Sn 3 лепшы RK CJ 1 CJ 2 CJ 3 лепшы RK агульны RK
83 88 91 91 1 103 108 111 108 1 199 1
70 73 73 73 2 90 90 92 90 2 163 2
53 57 60 57 3 65 70 73 73 3 130 3
ЖАНЧЫНЫ, 55 КГ
Н ° імя прыроджаны народ
4 LI Yajun 1993 CHN
5 ZHANG Wanqiong 1994 CHN
6 Чиншанло Зульфія 1993 КАЗ
7 Яршоў Святлана 1994 RUS
8 ENOCKSSON Сафія 1985 URU
Sn 1 Sn 2 Sn 3 лепшы RK CJ 1 CJ 2 CJ 3 лепшы RK агульны RK
92 96 99 96 1 112 118 121 121 1 217 1
85 92 96 96 2 105 112 119 119 2 215 2
85 90 90 85 3 110 115 120 115 3 200 3
78 81 83 83 4 98 101 103 101 4 184 4
70 70 73 70 5 85 88 88 85 5 155 5
ЖАНЧЫНЫ, 59 кг
Н ° імя прыроджаны народ
1 Костова Boyanka 1993 ТУР
2 Izabella YAYLYAN 1995 ARM
3 Piccinno Chiara 2001 ITA
4 ZALATAROVA Аксана 1984 ISR
Sn 1 Sn 2 Sn 3 лепшы RK CJ 1 CJ 2 CJ 3 лепшы RK агульны RK
85 91 95 95 1 115 120 125 120 1 215 1
85 90 92 92 2 105 110 112 110 2 202 2
78 82 82 3 90 94 99 94 3 176 3
70 74 75 75 4 85 91 95 91 4 166 4
ЖАНЧЫНЫ, 64 кг
Н ° імя прыроджаны народ
1 Хуанг Ting 1999 CHN
2 FAYZULLAEVA K. 2002 UZB
3 KHLESTKINA Natalya 1992 RUS
Sn 1 Sn 2 Sn 3 лепшы RK CJ 1 CJ 2 CJ 3 лепшы RK агульны RK
100 104 107 107 1 125 130 134 130 1 237 1
93 98 98 98 2 120 125 126 120 2 218 2
80 84 87 84 3 105 107 110 110 3 194 3
ўстаноўлены: сусветны рэкорд сярод юніёраў у рыўку: Хуанг Ting (CHN) – 107 кг;
сусветны рэкорд сярод дзяўчат да 17 гадоў у рыўку: Файзуллаева Kumushkhon (UZB) – 98 кг.
ЖАНЧЫНЫ, 71 кг
Н ° імя прыроджаны народ
1 BYKOVA Yekaterina 1997 КАЗ
2 чып Іаланта 1995 POL
3 Öhman Марына 1983 ISR
Sn 1 Sn 2 Sn 3 лепшы RK CJ 1 CJ 2 CJ 3 лепшы RK агульны RK
88 91 93 93 1 117 120 120 117 1 210 1
83 88 90 88 2 100 105 107 107 2 195 2
75 80 80 3 90 95 95 3 175 3
ЖАНЧЫНЫ, 76 кг
Н ° імя прыроджаны народ
1 Раманава. 1991 RUS
2 NAUMAVA Darya 1995 BLR
3 Рубановічам Нікол 1998 ISR
Sn 1 Sn 2 Sn 3 лепшы RK CJ 1 CJ 2 CJ 3 лепшы RK агульны RK
96 101 104 104 1 116 121 126 126 1 230 1
95 100 104 100 2 115 125 131 125 2 225 2
90 94 96 94 3 100 105 110 105 3 199 3
ЖАНЧЫНЫ, 81 кг
Н ° імя прыроджаны народ
1 Імя SAZANAVETS 1990 BLR
2 SENICOVA Нікола 2000 SVK
Sn 1 Sn 2 Sn 3 лепшы RK CJ 1 CJ 2 CJ 3 лепшы RK агульны RK
89 93 97 97 1 110 115 120 120 1 217 1
88 92 94 88 2 105 105 2 193 2
ЖАНЧЫНЫ, 87 кг
Н ° імя прыроджаны народ
1 KANG YUE 1991 CHN
2 АТ HUI 1997 CHN
3 Алена CILCIC 1996 MDA
3 Качмарчик K. 1997 POL
Sn 1 Sn 2 Sn 3 лепшы RK CJ 1 CJ 2 CJ 3 лепшы RK агульны RK
110 115 120 115 1 140 145 150 145 2 260 1
104 104 104 104 2 143 149 151 149 1 253 2
90 95 100 100 3 116 121 126 126 3 226 3
85 89 91 91 4 115 120 125 120 4 211 4
ЖАНЧЫНЫ, +87 кг
Н ° імя прыроджаны народ
1 Чжоу Xiaoman 1992 CHN
2 Лысенка Anastasiia 1995 UKR
3 JIA Weipeng 1995 CHN
Sn 1 Sn 2 Sn 3 лепшы RK CJ 1 CJ 2 CJ 3 лепшы RK агульны RK
122 127 132 132 1 160 165 170 165 1 297 1
120 123 123 123 2 140 147 152 152 2 275 2
100 105 105 100 3 120 125 130 130 3 230 3
МУЖЧЫНЫ
МУЖЧЫНЫ, 61 КГ
Н ° імя прыроджаны народ
1 MISHVELIDZE Шота 1994 GEO
2 SON Ігар 1998 КАЗ
Sn 1 Sn 2 Sn 3 лепшы RK CJ 1 CJ 2 CJ 3 лепшы RK агульны RK
118 123 123 1 137 143 143 1 266 1
100 100
МУЖЧЫНЫ, 67 кг
Н ° імя прыроджаны народ
1 Хуанг MINHAO 1992 CHN
2 LAPTSEU Henadz 1998 BLR
3 INDOVIGLIA Антоніо 1999 ITA
Sn 1 Sn 2 Sn 3 лепшы RK CJ 1 CJ 2 CJ 3 лепшы RK агульны RK
151 151 156 151 1 167 173 173 167 1 318 1
120 128 132 132 2 140 150 160 160 2 292 2
112 116 121 116 3 131 136 140 136 3 252 3
МУЖЧЫНЫ, 73 кг
Н ° імя прыроджаны народ
1 YUAN CHENGFEI 1995 CHN
2 LIKHARAD Vadzim 1993 BLR
Sn 1 Sn 2 Sn 3 лепшы RK CJ 1 CJ 2 CJ 3 лепшы RK агульны RK
148 153 153 153 1 183 188 188 188 1 341 1
135 142 145 135 2 160 170 170 170 2 305 2
МУЖЧЫНЫ, 81 кг
Н ° імя прыроджаны народ
1 Рахімаў Ниджат 1993 КАЗ
2 KARAPETYAN Андранік 1995 ARM
3 Пётр ASAYONAK 1993 BLR
4 ложка Ihar 1999 BLR
5 Эрвін Roznava 1993 SRB
ўланаў Дзяніс 1993 КАЗ
Sn 1 Sn 2 Sn 3 лепшы RK CJ 1 CJ 2 CJ 3 лепшы RK агульны RK
145 146 151 151 4 188 193 193 1 344 1
152 161 170 161 1 176 182 182 3 343 2
145 153 162 153 3 180 185 193 185 2 338 3
120 130 145 145 5 170 183 170 4 315 4
135 135 140 135 6 162 170 175 162 5 297 5
145 150 154 154 2 185 187 187
МУЖЧЫНЫ, 89 кг
Н ° імя прыроджаны народ
1 MUDREUSKI Maksim 1994 BLR
Sn 1 Sn 2 Sn 3 лепшы RK CJ 1 CJ 2 CJ 3 лепшы RK агульны RK
140 150 150 1 170 170 170 1 320 1
МУЖЧЫНЫ, 96 кг
Н ° імя прыроджаны народ
1 Кулік Illia 1997 UKR
2 Набиев Наилхан 1994 ТУР
3 TSIKHANTSOU Yauheni 1998 BLR
Sn 1 Sn 2 Sn 3 лепшы RK CJ 1 CJ 2 CJ 3 лепшы RK агульны RK
150 155 160 155 1 180 187 200 187 1 342 1
140 145 150 145 2 181 188 192 181 2 326 2
120 120 3 150 150 3 270 3
МУЖЧЫНЫ, 102 кг
Н ° імя прыроджаны народ
1 Цянь FUXUAN 1993 CHN
2 Нікалас Оника 1993 РОУ
Sn 1 Sn 2 Sn 3 лепшы RK CJ 1 CJ 2 CJ 3 лепшы RK агульны RK
165 170 175 175 1 205 210 215 210 1 385 1
140 145 150 150 2 180 180 190 190 2 340 2
МУЖЧЫНЫ, 109 кг
Н ° імя прыроджаны народ
1 Раман Зайцаў 1987 UKR
Sn 1 Sn 2 Sn 3 лепшы RK CJ 1 CJ 2 CJ 3 лепшы RK агульны RK
150 157 165 165 1 190 200 210 200 1 365 1
МУЖЧЫНЫ, +109 кг
Н ° імя прыроджаны народ
1 ALEKSANYAN Ruben 1990 ARM
2 MINASYAN Gor 1994 ARM
3 SAVCHUK Antoniy 1995 RUS
4 Эдуард ZIAZIULIN 1998 BLR
Арамнаў 1988 BLR
Талахадзе Лаша 1993 GEO
Sn 1 Sn 2 Sn 3 лепшы RK CJ 1 CJ 2 CJ 3 лепшы RK агульны RK
180 190 180 2 231 231 1 411 1
190 195 190 1 210 220 220 2 410 2
165 170 175 170 3 205 210 210 3 380 3
140 140 4 170 170 4 310 4